sobota 14. ledna 2012

Koupelny a dlažby

Koupelny nám daly slušně zabrat. Původní plán zrealizovat je s firmou Interiéry Poustka padl, protože údajně se najednou zranili všichni obkladači (a doba rekonvalescence měla být 3 měsíce). Proto jsme začali koncem roku zuřivě narychlo hledat náhradu.

Nakonec nás zachránila firma Revaj, se kterou máme zkušenosti již z předchozího bydlení. Hned první návštěva pana ředitele a technika nás nadchla, protože hned upozornili na pár potenciálních problémů, kterých si do té doby žádná firma nevšimla.

Od pana Revaje jsme si nechali udělat dlažbu v dolním pokoji, chodbě, šatně a 2 koupelny a 1 wc. Se vším všudy to trvalo od 4.1.2012 do 14.1.2012 a byli jsme velmi spokojeni. Nad vším velmi přemýšleli a podle nás odvedli perfektní práci.

Fotky od vizualizací ze Siko až po finální verzi jsme nahráli sem.

Co jsme se naučili:
  • Je nevhodné objednat materiál od jiné firmy než provádí montáž. Je pak složité řešit veškeré nesoulady/reklamace. Bohužel jinak to v podstatě od Bahalu nejde, protože na materiál ze Siko má velký slevový šek .... ale firmy co jsme potkali se Sikem nespolupracují rády a chtěli ať si to nakoupíme napřímo.
  • Navíc přefakturování materiálu z p. Poustky na p. Revaje se nám nepodařilo (přijde mi že p. Poustka se tomu snažil vyhýbat no a hlavně jsme na to pozapoměli). Kvůli tomu jsme přišli o slevu 10% DPH ;-((((
  • Malby se mají dělat až po koupelnách. Dlažby nadělaly strašného bordelu.
  • Siko nám dalo špatné lepidlo na podlahovku a když jsem tam s podezřením volal, tak mi tvrdili, že je to OK. Naštěstí jsem ještě volal výrobci a ten nám lepidlo vymluvil.
  • Rektifikovaná dlažba Rako Sandstone 60x60 je celkem křivá. Rako v této velikosti nikdy více. Budeme řešit slevu, schválně jak dopadneme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.